Za co będziesz odpowiedzialny?

Poszukujemy Testera Manualnego, który posiada pierwsze doświadczenia w tym obszarze i chciałby się dalej w nim rozwijać razem z szybko rosnącą organizacją.

TWOJE ZADANIA

  • Wykonywanie testów manualnych

  • Współpraca z zespołem deweloperów i designerów w celu identyfikacji błędów

  • Pomoc w analizie wymagań i tworzeniu planów testowych,

  • Monitorowanie i raportowanie błędów oraz w ich śledzenie,

  • Utrzymywanie wysokiej jakości naszych produktów,

  • Współpraca z zespołem pracującym według metodyk Agile i systemem Jira.

MILE WIDZIANE

  • Zainteresowania związane z obszarem testowania oprogramowania,

  • Podstawowa wiedza na temat metodyk testowania,

  • Chęci nauki i rozwoju w zakresie testowania manualnego i automatycznego,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

TECH STACK

Co oferujemy?

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności,

  • Budżet na szkolenia i kursy,

  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie nauki i zdobywania doświadczenia,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w projektach aplikacji web dla start-upów. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Poznaj nas bliżej
  • UOZ:

    5000 - 6000

    brutto

  • B2B:

    6000 - 7000

    netto +VAT

  • Doświadczenie:

    JUNIOR

  • Pełny etat

  • Częściowo zdalnie:

    Warszawa

Powiązane oferty pracy

W pełni zdalnie

Doświadczenie:

MID

UOP:

8000 - 14000 PLN

brutto

B2B:

13000 - 20000 PLN

netto +VAT

Częściowo zdalnie

SENIOR

B2B:

15000 - 25000 PLN

netto +VAT

MID

UOP:

7000 - 15000 PLN

brutto

Pokaż wszystkie oferty