Za co będziesz odpowiedzialny?

Jako TechLead będziesz odgrywać kluczową rolę w opracowywaniu i wdrażaniu naszej strategii, nadzorowaniu wszystkich aspektów naszej infrastruktury technologicznej i zarządzaniu zespołem programistycznym. Pracujemy głównie w React/Next.js i technologiach back-endowych. Będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym, wdrażając innowacje i zapewniając zgodność technologii z celami biznesowymi.

TWOJE ZADANIA

  • Kierowanie i zarządzanie zespołem programistów, zabezpieczenie kluczowych procesów i wyznaczanie ogólnego kierunku technicznego.

  • Opracowywanie i wdrażanie kompleksowej strategii, zapewniającej skalowalność, bezpieczeństwo i wydajność.

  • Zapewnianie praktycznej wiedzy specjalistycznej w zakresie React/Next.js i technologii back-end, ścisła współpraca z zespołami programistów w celu dostarczania wysokiej jakości kodu i rozwiązań.

  • Nadzorowanie projektowania, rozwoju i wdrażania aplikacji, zapewniając, że spełniają one wymagania użytkowników i najlepsze praktyki branżowe.

  • Identyfikowanie pojawiających się technologii i trendów branżowych, ocenianie ich potencjalnego wpływu na naszą działalność i wydawanie odpowiednich zaleceń.

  • Współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi w celu usprawnienia procesów, zwiększenia wydajności operacyjnej i ciągłego doskonalenia.

  • Zarządzanie i mentorowanie zespołu programistów, promowanie kultury współpracy, innowacji i rozwoju zawodowego.

  • Bycie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i kierowanie zespołem w zakresie wdrażania nowych narzędzi, struktur i metodologii.

MILE WIDZIANE

  • Udokumentowane doświadczenie na stanowisku CTO lub podobnym stanowisku kierowniczym, najlepiej w firmie technologicznej.

  • Doświadczenie z platformami chmurowymi (np. AWS, Azure, GCP) i konteneryzacją (Docker, Kubernetes).

  • Tytuł licencjata lub magistra informatyki, inżynierii lub pokrewnej dziedziny.

Co oferujemy?

  • Dołącz do nas i zostań częścią naszego zespołu! Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, kompleksowy pakiet świadczeń oraz możliwość pracy nad ekscytującymi projektami w dynamicznym i opartym na współpracy środowisku. W przypadku roli CTO najlepszym kandydatom zaproponujemy również możliwość dołączenia do akcjonariatu pracowniczego (ESOP) i otrzymania pakietu udziałów w spółce.

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w projektach aplikacji web dla start-upów. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Poznaj nas bliżej
  • B2B:

    15000 - 25000

    netto +VAT

  • Doświadczenie:

    SENIOR

  • Pełny etat

  • Częściowo zdalnie:

    Warszawa

Powiązane oferty pracy

W pełni zdalnie

Doświadczenie:

MID

UOP:

8000 - 14000 PLN

brutto

B2B:

13000 - 20000 PLN

netto +VAT

MID

UOP:

7000 - 15000 PLN

brutto

Częściowo zdalnie

JUNIOR

UOZ:

5000 - 6000 PLN

brutto

B2B:

6000 - 7000 PLN

netto +VAT

Pokaż wszystkie oferty