Za co będziesz odpowiedzialny?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za automatyzacje CI/CD. Tworzenie rozwiązań serwerless, a także konteneryzacje aplikacji z wykorzystaniem narzędzi dostępnych dla AWS lub Google Cloud Platform. Komercyjne doświadczenie w tym zakresie nie jest konieczne, jednak od kandydatów wymagamy znajomości rozwiązań do konteneryzacji aplikacji. Po wstępnym wdrożeniu na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za monitorowanie części z obecnej infrastruktury.

TWOJE ZADANIA

  • AWS Cloud (wymagany minimum jeden projekt niekomercyjny uruchomiony i skonteneryzowany)

  • Amazon S3,

  • AWS Lambda,

  • ECR,

  • ECS,

  • Docker,

  • Znajomość GIT

  • Znajomość konsoli bash (systemctl, sudo, uprawnienia i role użytkowników)

MILE WIDZIANE

  • Docker-compose

  • GCP

  • Heroku

  • Github Actions

  • Terraform

TECH STACK

Co oferujemy?

  • Zarobki 3000 - 6000 PLN brutto - w zależności od zaangażowania czasowego, formy zatrudnienia i doświadczenia,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, monitor,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Partnerską atmosferę pracy i ciekawe realizacji głównie dla startupów.

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w projektach aplikacji web dla start-upów. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Poznaj nas bliżej
  • UOP:

    3000 - 6000

    brutto

  • Doświadczenie:

    MID

  • Pełny etat

  • W pełni zdalnie

Powiązane oferty pracy

W pełni zdalnie

Doświadczenie:

MID

B2B:

8000 - 13000 PLN

netto +VAT

MID

UOP:

8000 - 14000 PLN

brutto

B2B:

13000 - 20000 PLN

netto +VAT

Częściowo zdalnie

SENIOR

B2B:

15000 - 25000 PLN

netto +VAT

Pokaż wszystkie oferty